Saules aizsarglīdzekļi

Saules aizsarglīdzekļi

Baudiet saules sniegtās priekšrocības

Saules aizsarglīdzekļu līnija ir jaunāko tehnoloģiju auglis, ko izstrādājis GERNÉTIC Laboratories. Šie līdzekļi jums palīdzēs neatkarīgi no jūsu vecuma un ādas tipa, un ļaus gūt vislielāko labumu no saules, vienlaikus iegūstot maksimālu aizsardzību un saglabājot ādas lokanumu un hidratāciju.

GERNÉTIC saules aizsarglīdzekļu klāsts jums ļaus sauļoties “inteliģenti”, saglabājot jūsu ādas specifiskās īpašības. Tomēr lietojot šo saules aizsarglīdzekli, nedrīkst sauļoties pārāk ilgi.

MELANO II

MELANO II

SPF 6 saulosanas krems. Zema aizsardziba. Normala ada

Ieteicams tumšām ādām, kuras nav tik jutīgas pret sauli. Šis nomierinošais, barojošais krēms novērš dehidrāciju, vienlaikus veicinot dabisku ādas iedegumu. MELANO II novērš vasaras raibumu un eritēmas parādīšanos. Tas stimulē kolagēna sintēzi, uzlabojot ādas matricas restrukturēšanu.

MELANO III

MELANO III

SPF 20 sauļošanās krēms. Vidēja aizsardzība. Jutīga āda

Ieteicams jutīgai ādai, aizsargā ādu no dehidrācijas un iedeguma, MELANO III novērš vasaras raibumus un atsevišķas ādas slimības, ko izraisa saule. Barojošs un aizsargājošs krēms, pateicoties tā īpašajām aktīvajām un reģenerējošajām sastāvdaļām.

MELANO IV

MELANO IV

SPF 20 sauļošanās krēms sejai. Vidēja aizsardzība. Jutīga āda

Dekoratīvās kosmētikas bāze, kas ieteicama jutīgai ādai. Šis barojošais krēms novērš dehidrāciju un vasaras raibumu veidošanos.

MELANO V

MELANO V

SPF 30 sauļošanās krēms. Augsta aizsardzība

Melano V sauļošanās krēms paredzēts īpaši jutīgai ādai. Tas pasargā ādu no dehidrācijas. Tā īpašais aktīvo vielu un reģenerantu sastāvs baro ādu, uzlabo UVA aizsardzību un UVB filtrus, sniedz augsta līmeņa aizsardzību pret kaitīgajiem saules stariem un novērš vasaras raibumu parādīšanos.

Ādas šūnām ir atmiņa, tāpēc tās jāsargā jau no mazotnes.

GEL PRÈS SOLEIL

GEL PRÈS SOLEIL

Pēcsauļošanās želeja

Tā nomierina iedeguma efektus un sniedz tūlītēju vēsuma un svaiguma sajūtu. Tā mazina uzbudinājumu un nomierina, pateicoties sastāvam, kas neitralizē ādas apsārtumu. Tās dziļā iedarbība reģenerē un mitrina audus, un novērš ādas novecošanu, pateicoties želejas aktīvajām sastāvdaļām.