Procedūras apraksti

Pilnīgas, skaistas lūpas –  acumirklī

Pilnīgas, skaistas lūpas – acumirklī

Ko par jums stāsta jūsu lūpas?

Jūsu lūpas ir īpašas. Tās piedalās katra vārda izteikšanā... Un tad, kad klusējat, tās pauž Jūsu domas un sajūtas. Laikam ejot, lūpas dabiski kļūst sausākas un zaudē apjomu, tāpēc izskatās šaurākas un zaudē kontūru.

Lūpu āda ir daudz plānāka nekā citās sejas zonās, tādēļ, ja netiek nodrošināta nepieciešamā mitrināšana un kopšana, novecošanās ietekme ir pamanāma ātrāk. Ar Juvéderm ULTRA Smile – hialuronskābi saturošām injekcijām, kas radītas īpaši lūpām – jūs nodrošināsiet savām lūpām īpašu kopšanu.

Lasīt talāk

Hiromasāza sejai

Hiromasāza sejai

Kas ir hiromasāža?

Roku masāžas tehnika, kas balstās uz cilvēka muskuļu un saišu aparātu, darbā ar seju, kur ir grumbas, sejas ovala izmaiņas, ādas sausums, audu pietūkums (tūkskainība).

Masāžās rezultātā — maksimāla relaksācija, atbrīvošanās no fiziskās un nervu spriedzes, sejas liftinga atjaunošana.

Procedūras ilgums 1,5 stundas.

Cena — 35€ (ietverot sejas masku +5€).

Lasīt talāk

Mikropigmentācija jeb permanentais make up

Mikropigmentācija jeb permanentais make up

Ar šo metodi Jūs panākat dabiska, nevainojama grima efektu vairāku gadu garumā. Ietaupas laiks, tas neizsmērējas un Jūs vienmēr izskataties perfekti. Gan aparatūra gan pigmenti ir pilnībā serificēti un atbilst Starptautiskajam ISO sertifikātam. Uzreiz pēc procedūras uzacis, lūpas vai acu līnija ir nedaudz spilgtāka, bet ādai (epidermai - ādas virsējais slānis) atjaunojoties, pigments kļūst gaišāks par 30-50%.

Šeit var iepazīties ar piemēriem, visas fotogrāfijas - uzreiz pēc procedūras. 

             

           

        

       

       

        

        

 

 

Lasīt talāk