Līnija ķermenim

Līnija ķermenim

Krūšu kopšana

Tvirtas un tonizētas krūtis
SEINO

SEINO

Tonizējošs losjons krūtīm

Krēms veidots no augiem ar bagātīgi tonizējošām īpašībām. Tas atdzīvina un stiprina krūšu atbalsta audus un sagatavo tos specifisku skaistumkopšanas krēmu uzlikšanai.

ENDO SPÉCIAL +

ENDO SPÉCIAL +

Šūnu uzlabotājs

Šūnu uzlabotājs krūšu audiem. Palīdz sabalansēt un nostiprināt krūtis, un uzlabo citu krūtīm paredzēto produktu iedarbību.

MACRO 2000

MACRO 2000

Balansējošs krēms krūtīm

Krūšu kopšana un sabalansētība ir saistīta ar sievietes veselības vispārējo fiziolo-ģisko sistēmu. Nevar atdalīt krūšu veselību no uztura un gremošanas sistēmas nozīmes, tas viss ir saistīts ar endokrīno sistēmu un vispārēju labu veselības stāvokli. Industriālās pārtikas nepilnības noved pie daudziem gremošanas traucējumiem, kas rada barības vielu trūkumu mūsu organismos. Šis nesabalansētais uzturs īpaši ietekmē krūtis.

Laboratories Gernétic ir radījis metodi, kā kom-pensēt šīs nepilnības, izmantojot biotehnoloģijas radīto aktīvo sastāvdaļu zemādas adsorbciju. Šie dabiskie, aktīvie līdzekļi saskaņo aminoskābju, vitamīnu un mikroelementu metabolisma sintēzi. Dabiskie aktīvie līdzekļi, kas izstrādāti pateicoties biobotānikas jaunajai koncepcijai iegūst labumu no vairākiem augiem (kosa, mirres, efeja u.c.) un jūras elementiem (aļģes chlorella, spirulina u.c.), kas bagāti svarīgiem elementiem.

LYMPHO

LYMPHO

Tonizējošs līdzeklis ķermenim

Tā relaksējošās īpašības palīdz nogurušām kājām, sniedzot patīkamu labsajūtu. Šis losjons uzlabo mikrocirkulāciju, palielinot skiastumkopšanas produktu iedarbību.

VEINULO SPÉCIAL +

VEINULO SPÉCIAL +

Ķermeņa šūnu uzlabotājs

Šūnu stimulants, kas atjauno kapilāru un vēnu sieniņas. Kopšana kājām, kurām ir problēmas ar nepievilcīga izskata asinsvadiem.

VASCO ARTERA

VASCO ARTERA

Ķermeņa krēms “apelsīna mizas” efekta novēršanai

Svarīgs ķermeņa krēms, kas efektīvi cīnās ar celulītu, uzlabojot mikrocirkulāciju, un rada viegluma sajūtu kājās. Tā šķidruma aizvadīšanas efekti noņem mirušās šūnas grūti kopjamās zonās, reizē arī novēršot celulītu un nodrošinot gludu un pievilcīgu figūru.

ADIPO GASTA

ADIPO GASTA

Restrukturējošs ķermeņa krēms

Sabalansējot un regulējot gremošanas sistēmu, tas ķermenim palīdz notievēt un samazinot liekos taukus, ļauj jums atklāt savas figūras skaistumu. Tam ir īpaši maiga struktūra, kas ātri iesūcas, tāpēc varat ģērbties tūlīt pēc uzlikšanas.

SOMITO

SOMITO

Nostiprinošs ķermeņa krēms

Daudzi dažādi faktori vājina ādas tonusu. Tāpēc ir svarīgi saglabāt ādas tvirtumu, stiprinot tās elastīgumu. SOMITO novērš ādas atslābšanu un stimulē epidermas dzīvīgumu.

ANTI STRIES

ANTI STRIES

Krūšu un ķermeņa krēms

Pasargājošs un dziedinošs krēms pret ādas audu izstiepšanos. Pateicoties īpaši barojošajam spēkam, aktīvo sastāvdaļu, ko satur ANTI STRIES, kolagenāzes sintēze veido kolagēnu un elastānu pietiekamā, dabiskā daudzumā, lai nodrošinātu ādas elastību un restrukturēšanu.

LAIT CORPS DOUCEUR

LAIT CORPS DOUCEUR

Mīkstinošs ķermeņa pieniņš

Šis pieniņš pieplūdina ādu ar maigumu pēc vannas vai dušas un sniedz brīnišķīgu svaiguma un labsajūtas sajūtu. Tas ir svarīgs specifiskās ķermeņa kopšanas papildinājums, kas ādai sniedz komfortu, lokanumu un maigumu.

HUILE DE MASSAGE

HUILE DE MASSAGE

Vīnogu kauliņu eļļa

Šī augstvērtīgā masāžas eļļa efektīvi atbrīvo no muskuļu un nervu saspringuma. Pamatā tā ražota no vīnogu kauliņiem, kā arī rozmarīna un lavandas ekstraktiem, tāpēc šis produkts atslābina ādu, baro to un piešķir cēlu smaržu. To var lietot, kad vien ir vēlēšanās.

PERFECT BODY

PERFECT BODY

Šeipinga krēms

Ideāli piemērots visām aizņemtajām sievietēm. Perfect Body darbojas kā krēms “viss vienā”, kas paredzēts toksīnu noņemšanai, sniedz atvieglojumu kājām, dara slaidāku figūru un tonizē audus.

MANNO

MANNO

Barojošs roku krēms

Ideāls krēms, kas pasargā un mīkstina rokas, īpaši paredzēts sausai, nogurušai un bojātai roku ādai.