Jūras produktu līnija

Jūras produktu līnija

Sejas kopšana

Aļģes dzīvo un aug agresīvā vidē (plūdmaiņas, augsts sāļums, gaismas intensitātes svārstības u.c.). Laika gaitā tām nācies izveidot īpašus pašaizsardzības līdzekļus, tostarp vitamīnu, fermentu un polisaharīdu sintēzi.
NETTOYANT GOMMANT MARIN

NETTOYANT GOMMANT MARIN

Jūras aļģu produkts tīrīšanai

Želeja, kas attīra un atloba, perfekti noņemot dekoratīvo kosmētiku, dziļi iztīra poras, vienlaikus nolobot ādas mirušās šūnas. Āda kļūst īpaši maiga, tai patīkami pieskarties.

BASE DE JOUR MARINE

BASE DE JOUR MARINE

Marine dienas krēms

Dienas krēms un dekoratīvās, kosmētikas pamatkrēms, kas viegli un pilnīgi uzsūcas. Uzlabo šūnu atjaunošanos visas dienas garumā. Tam ir saules filtrs.

GER LIFT

GER LIFT

Krēms ar tonizējošu iedarbību

Audus stiprinošs krēms, kas viegli absorbējas. Ātrs, noturīgs un iespaidīgs efekts. Krēms ādu padara gludu un lokanu, sniedzot tai mirdzumu. Tas īpaši stimulē šūnu matricas augšanu.

MASQUE MARIN

MASQUE MARIN

Marine maska

Lokana krēma maska ar nomierinošu un tonizējošu iedarbību, kas remineralizē ādu un padara to jaunāku. Paredzēta nobriedušai, demineralizētai, dehidrētai, krunkainai ādai un atslābušiem audiem.

CONFORT CORPS MARIN

CONFORT CORPS MARIN

Marine ķermeņa komforts

Šī želeja ļoti ātri tiek absorbēta un neatstāj pārpalikumus. Tā atvieglo nogurušas kājas un palīdz samazināt „apelsīna mizas” efektu ādai. Atsvaidzinoša un tonizējoša iedarbība, pateicoties augu, vitamīnu, aminoskābju un jūras produktu aktīvajiem ekstraktiem.

BEAUTÉ CORPS MARIN

BEAUTÉ CORPS MARIN

Marine ķermeņa skaistums

Palīdz atgūt ķermeņa formu un iegūt slaidāku figūru. Sastāv no augiem, aminoskābēm un jūras zāļu ekstraktiem.

CRÈME DE MASSAGE

CRÈME DE MASSAGE

Ar ēteriskām eļļām

Šim masāžas krēmam ar ēteriskām eļļām ir īpašas un unikālas īpašības. Relaksējoša pretstresa iedarbība. To var lietot no rīta un/vai vakarā, izmantojot zviedru masāžas tehniku no kāju pēdām līdz jostasvietai, līdz tas pilnībā absorbēts.

HUILE DE BEAUTÉ

HUILE DE BEAUTÉ

Makadāmijas eļļa

Eļļa, kas reģenerē šūnu membrānas, pārstrukturē ādas audus un aizsargā ādu. Darbojas kā antioksidants, baro un nomierina, tā ir piemērota visiem ādas tipiem, arī jutīgiem ādas tipiem. Iedarbojas pret stresu un sniedz enerģiju. Varat izmantot, cik bieži vien vēlaties.

SELS DE BAIN

SELS DE BAIN

Ar ēterisku eļļu

Bez bažām baudiet relaksējošu un veselīgu vannu. Gernétic Int. vannas sālis ir oriģinālas un novatoriskas. Tās izgatavotas no kristalizēta jūras ūdens un ēteriskas eļļas, un tām ir virkne labu īpašību. Šīs vannas sālis palīdz atraisīties un relaksēties, tās pasargā no stresa. Tās izmantojot ūdenī, kura temperatūra ir 38°C, tiek atbrīvotas dabiskās, aktīvās sastāvdaļas un varat izbaudīt komforta un baudas okeānu.